Noteikumi

Mājas lapas izmantošanas noteikumi

1.Šajā vietnē publicētās informācijas mērķis ir sniegt Latvijas iedzīvotājiem atbildi uz jautājumu kāds ir pareizs laiks, kas ir sevišķi aktuāli tajos brīžos, kad ir jāpārgriež pulkstenis (notiek pāreja uz vasaras vai ziemas laiku). Mājas lapā publicētā informācija ir informatīva un tā  nevar tikt uzskatīta par piedāvājumu pārdot, pirkt vai izsniegt kādu no produktiem vai pakalpojumiem.

2. Pareizslaiks.lv kolektīvs ir darījis daudz, lai nodrošinātu, ka šeit publicētā informācija ir patiesa, taču, liekot uz roku uz sirds, mēs nevaram garantēt 100% precizitāti. Šī iemesla dēļ mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību par iespējamām kļūdām vai sekām, kas varētu rasties no šeit publicētās informācijas izmantošanas.

3. Vietnē ievietotā informācija ir sagatavota, balstoties uz “open source” informācijas avotiem, pieņemot, ka tie ir patiesi, taču to patiesums nav nekādā veidā īpaši pārbaudīts.

4. Mājas lapā ievietotā informācija lielā mērā tiek sagatavota uz brīvprātības principa un, lai nodrošinātu vietnes uzturēšanu pareizslaiks.lv patur tiesības vietnē izvietot reklāmu. Izvietotā reklāma var sniegt pieeju 3. pušu mājas lapām, produktiem, informācijai un pakalpojumiem, izmantojot teksta saites vai banerus. Šo vietņu apmeklēšana ir katra lietotāja personīgā atbildība un pareizslaiks.lv neuzņemas atbildību par sekām, kas varētu rasties no iepriekš minēto trešo pušu vietņu lietošanas.

5. Vietnes dizains, struktūra un teksts ir uzskatāms par pareizslaiks.lv īpašum un nevar tikt bez īpašnieku atļaujas kopēts vai pārpublicēts ne pilnīgi ne daļēji. Tajā pašā laikā mēs dodam atļauju izmantot šeit ievietoto informāciju privātām, nekomerciālām vajadzībām.

6. Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī mainīt vietnes lietošanas noteikumus. Jebkādas izmaiņas ir uzskatāmas par spēkā esošām no to publicēšanas brīža. Vietnes apmeklētājs pats ir atbildīgas par Mājas lapas izmantošanas noteikumu regulāru pārlasīšanu.

7. Mājas lapā publicētās informācijas izmantošana automātiski apliecina, ka piekrītat vietnes izmantošanas noteikumiem.